Hakkımızda (İmotim Mobilya AVM )

 Hakkımızda

İMOTİM MOBİLYA AVM

(İNEGÖL MOBİLYA TİCARET MERKEZİ)

imotim-1

.

İmotim Mobilya AVM, İnegöl’de 150 Mobilya üreticisinin bir araya gelerek oluşturduğu, mobilya ticaret merkezidir. 2014 yılında İnegöl Bursa kara yolu üzerinde inşa edilen, 40.000 m² metrekare teşhir alanı ile Türkiye ve Avrupa nın en büyük e-ticaret showroomu olan binanın temeli, Seyran Koltuk firma sahibi Mahmut Yaran ve kardeşleri tarafından atılmıştır. 2017 yılında mobilya alıcılarına hizmet vermeye başlamıştır.


  

imotim-2

 

Her gün mobilya fuarı

Mobilya Fuarı konsepti ile tasarlanan ticaret merkezinde farklı tarzlarda üretim yapan mobilya firmaları, ürünlerini toptan ve perakende müşterilerine sergileme imkanı bulmaktadır. Gelişen mobilya sektöründe İmotim Mobilya AVM akla gelen ilk adres olmayı hedeflemektedir.

Mobilya alış-verişine yepyeni bir soluk getiren İmotim Mobilya AVM, kolay ulaşımı, geniş otoparkı, çocuk oyun alanı, Meşhur İnegöl Köftesinin sunulduğu Restoranı, katlar arasında rahatça dolaşmayı sağlayacak yürüyen merdivenleri, yaz kış çalışan iklimlendirme sistemleri ile alışverişe konfor katarak, mobilya ticaret merkezi isminin hakkını veriyor.